Autor:

rezerwa rezerwa

Utworzono:

14.09.2014

Mecz z liderem wiadomo że nie może być łatwy, na początku spotkania nie wykorzystujemy 2 sytuacji, przeciwnik wyprowadza kontrę i jest 0:1. Zbieramy szyki i dobra akcja skrzydłem Wojciucha i wykłada jak na tacy na pustą bramkę, Balon tylko dokłada nogę i wracamy do gry. Niestety znowu chwilę później tracimy kolejną bramkę nie jest to dzień naszego bramkarza, do przerwy gra w środku pola i kończy się wynikiem 1:2. Po przerwie powoli opadamy z sił i tracimy kolejne bramki wynik 1:5. Ostania akcja meczu dobre podanie S.Szymika do Balona który wychodzi sam na sam z bramkarzem niestety przegrywa ten pojedynek , jednak finalnie bramkarz popełnia błąd nie łapie pewnie piłki i Balon dobija ustalając wynik meczu. Podsumowując przeciwnik był lepszy i wygrał zasłużenie, miał więcej argumentów i na pewno lepsze przygotowanie kondycyjne. W ataku i w środku jest wyrwa , która po raz kolejny odbija się czkawką.