Autor:

rezerwa rezerwa

Utworzono:

01.08.2014

Na bardzo ważny mecz z wiceliderem stawiamy się w komplecie. Pierwsze minuty to lekka przewaga Holiday kilka groźnych ataków, gra jednak się uspokaja i przejmujemy inicjatywę co owocuje 2 bramkami. Niestety po jednej z kontr tracimy bramkę i do końca pierwszej połowy raczej dużo walki niż groźne sytuacje. Na przerwę schodzimy prowadząc. Żeby tradycji stało się zadość w drugiej połowie tracimy bramkę na dzień dobry. Jednak po raz kolejny w meczu uzyskujemy przewagę kontrolując spotkanie i znowu po jednej z akcji strzelamy na 3:2. Niestety chwile później jest już 3:3 krycie przy stałych fragmentach gry to nie był dziś nasz atut. Mecz jak każdy jesteśmy lepsi a punkty znowu uciekają... jednak nie tym razem. Od wyniku 3:3 uzyskujemy już całkowitą dominację ostrzeliwując niestety często nie celnie bramkę przeciwnika. Kiedy zostało już nie wiele ponad 2 minuty do końca spotkania złe wybicie bramkarza Holiday na środku boiska przejmuje piłkę S.Szymik i mocnym celnym strzałem w okienko pokonuje bramkarza który nie zdołał wrócić na swoją pozycję, w samej końcówce meczu podwyższamy wynik na 5:3. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone i cenne, które pozwala w dalszym ciągu włączyć się w walkę o awans.