Autor:

rezerwa rezerwa

Utworzono:

02.08.2014

Bardzo ważne zwycięstwo które jednak nie przyszło łatwo i trochę nerwów w 2 połowie kosztowało. Przeciwnika było tyle na zmianę że nawet do tylu nie potrafię liczyć co dało efekt w 2 połowie kiedy zaczęliśmy powoli puchnąć, przynajmniej niektórzy . Pierwsza minuty spotkanie kilka groźnych ataków PRU, jednak Nasz bramkarz jak zwykle na posterunku. Później szybko strzelone 3 bramki znacząco podcięły skrzydła przeciwnikom. PRU strzela na 3:1 próbują się poderwać za co zostają szybko skarceni i do przerwy pewnie i w niezłym stylu prowadzimy 6:1. Druga połowa zaczęła się spokojnie, jednak o była cisza przed burzą bo atrakcji u Nas nigdy nie za dużo i robi się 6:4 !!! Na szczęście tym razem wytrzymujemy ciśnienie mimo co raz większej nerwowości w naszych szeregach. Po przetrzymaniu naporu przeciwnika przyjmuje z powrotem kontrolę nad meczem kończąc mecz wynikiem 8:4. Co rzuca się w oczy wiemy kto nie może grać z tyłu i trzeba przeanalizować zmiany w obronie aby nie było chaosu. W dobrych nastrojach czekamy na kolejny jeszcze ważniejszy mecz z AKS MADEJ&WRÓBEL !!!