Autor:

rezerwa rezerwa

Utworzono:

02.08.2014

Kolejny mecz po 2 tygodniowej przerwie. Wynik wysoki gra przeciętna, krycie na radar z lepszymi przeciwnikami z pewnością punktów nie przyniesie. Wracając jednak do meczu przeciwnik nie miała żadnych atutów na boisku , którymi mógł Nas zaskoczyć, dodatkowo brakowało bramkarza, co mogło zakończyć się znacznie wyższym wynikiem. Szybko strzelone bramki powodują zdecydowane rozluźnienie we wszystkich formacjach. Na początku 2 połowy już chyba wszyscy byli na majówce bo tracimy szybko 2 bramki i robi się 6:2, na szczęście to wszystko co miał przeciwnik do zaoferowania w dzisiejszym dniu i po raz kolejny strzelamy dwucyfrową liczbę bramek. Teraz 2 tygodnie przerwy i kolejny mecz z Stowarzyszeniem Przyjazdna Ruda Śląska, gdzie na pewno będzie trzeba bardziej skupić się na kryciu oraz mimo wszystko poprawić skuteczność. Mimo zwycięstwa pozostajemy na 6 miejscu w tabeli.