Autor:

rezerwa rezerwa

Utworzono:

02.08.2014

Mecz z gatunku tych które trzeba po prostu wygrać i zapomnieć. Początek po obu stronach bardzo spokojny. Po ewidentnym faulu na Fakenie w okolicach po karnego przeciwnika poszła kontra i przegrywamy 1:0. Na szczęście sytuacja została dość szybko opanowana i dzięki trafieniom Pietrowskiego S. Szymika do przerwy spokojne prowadzenia 4:1. 2 połowa w pełni pod kontrolą przy prowadzeniu 7:1 błąd w obronie i tracimy bramkę na 7:2 ale chwilę później strzelamy bramkę na 8:2 i mecz się kończy. Warto dodać że dobrym pomysłem było przesunięcie S. Szymika z linii obrony do linii pomocy. Przeciwnik nie postawił wysokich wymagań duże braki kondycyjne oraz dość spore dziury w obronie pozwoliły Pietrowskiemu szybko wypunktować rywala. Za 2 tygodnie po przerwie świątecznej mecz taki dzisiaj, trzeba wygrać i zapomnieć bo zbliżamy się powoli do meczów z trudnymi przeciwnikami, gdzie o punkty będzie ciężej.