Autor:

rezerwa rezerwa

Utworzono:

31.07.2014

Początek meczu nerwowy i kilka dobrych sytuacji rywali ale bramkarz jak zwykle na posterunku. Później przebudzenie i wygrywamy 3:0 jednak gra od początku nie układa się do końca duża nerwowość i brak asekuracji pomocników, do przerwy tracimy bramkę i wynik 3:1. Druga połowa długi czas spokojnie ale 3 SAMOBÓJCZE GOLE doprowadzają do tego że z 3:1 robi się 4:3 dla Sznaps mimo doprowadzenia do wyrównania ostatnie słowo należy do drużyny SZNAPS i zostajemy bez punktu. To co do tej pory było naszą mocna stroną gra piłką oraz gra obronna dzisiaj wyglądała wręcz tragicznie, brak również pomysłu na odrobienie strat i braki kondycyjne doprowadziły do takiego rezultatu. Mecz pokazuje w którym miejscu jesteśmy i że należy się obudzić bo faworyci ligi dopiero przed nami. Szykujemy się na następny mecz mam nadzieję że drugi raz sytuacja się nie powtórzy.